O firmie

  Czym zajmuje się M Group Developer?

  "M Group Development" - jedna z najlepszych firm budowlanych na Ukrainie, która w przeciągu dwóch lat funkcjonowania na terenie Polski zasłużyła na wiele pozytywnych opinii zarówno od klientów, jak i od profesjonalistów w sferze budownictwa.

  Firma założona została w 2010 roku w mieście Ivano-Frankivsk, pod marką "Melnyk", i nie tylko bardzo szybko zdobyła zaufanie konsumentów, ale również wybiła się na czołówkę już w pierwszych etapach swojego funkcjonowania. W ciągu 8 lat swojej działalności wcieliła w życie unikalne i niezwykłe projekty.

  Rozpoczynając swoją pracę, firma budowlana "M Group Development" potrafiła nie tylko zająć swoje miejsce na rynku budownictwa mieszkaniowego, ale i ze zdecydowaniem wybić się na pierwsze pozycje. Firma obrała dla siebie strategię jakościową, zaproponowała mieszkania lepszego rodzaju - z europejskimi innowacjami, energooszczędną technologią oraz klatkami schodowymi nowego typu.

  Dziś "M Group Development" jest godnym konkurentem dla jakiejkolwiek z firm budowlanych w naszym kraju, wysuwa się na sam szczyt ogólnokrajowego rynku budownictwa oraz wkracza do Europy, aby oferować swoje usługi deweloperskie na nowoczesnym, międzynarodowym poziomie.


  Firma oferuje pełne spektrum usług budowlanych, wykorzystuje wyłącznie nowe technologie i nowoczesny sprzęt. Wprowadziliśmy nowinki technologiczne na rynek budownictwa począwszy już z pierwszego obiektu budowlanego.

  "M Group Development" nie popiera banalnych rozwiązań w budownictwie - my obraliśmy kierunek budowy kompleksów mieszkaniowych z rozwiniętą infrastrukturą, dla maksymalnego komfortu i wygody mieszkańców. To, o czym kiedyś można było tylko pomarzyć, dziś oferuje każdy z kompleksów mieszkaniowych naszej firmy. Podnosząc standardy naszego budownictwa na nowy, wyższy stopień udowodniliśmy, jak wyglądać może współczesny lokal mieszkalny - a mieszkańcy naszych budynków tylko na tym zyskali.

  Firma rozwija się i rozkwita z każdym rokiem. Do użytku oddano ogromną liczbę mieszkań, a nowe projekty nabierają rozpędu i realizowane są na coraz większą skalę. Przez lata swojego istnienia, firma niejednokrotnie decydowała się na innowacyjne dla Ivano-Frankivska architektoniczne i inżynieryjne rozwiązania. Obiekty budowlane tworzone przez naszą firmę charakteryzuje oryginalność i dostosowanie do współczesnych  światowych trendów.

  Firma "M Group Development" jest liderem współczesnego rynku budownictwa. Świadczą o tym liczne nagrody i wyróżnienia, w szczególności nie jednorazowa wygrana w nominacji "Wiodący deweloper regionalny" 2016, 2017 i 2018 roku, "Znaczący wkład w rozwój europejskiego rynku budownictwa mieszkaniowego 2018" z tytułu "Ukraińskiego olimpu budowlanego"; wygrana w nominacji "Wiodące przedsiębiorstwo Ivano-Frankivska i regionu", a również liczne podziękowania od rozmaitych organizacji.

  Dziś "M Group Development" jest firmą znaną nie tylko w całym obszarze Ivano-Frankivska, nie tylko w całej Ukrainie, ale i poza jej granicami. Nasza firma co roku poszerza swoje granice - wkroczyliśmy już na rynek ogólnokrajowy , rozpoczynając budowę w mieście Żytomierz, oraz na rynek międzynarodowy, rozpoczynając pracę w polskim mieście Rzeszów. Już niebawem nasze projekty wystartują w takich miastach jak Lwów, Równe i Kijów.

  "M Group Developer" - spółka ciesząca się zaufaniem klientów oraz doświadczeniem, która zasłynęła z realizacji najbardziej znanego w Rzeszowie projektu – „Capital Towers” przy moście Zamkowym.

   

  Co nas wyróżnia

   

  Dlaczego klienci wybierają właśnie "M Group Development" ?

  Ponieważ posiadamy szereg zalet:

  • Jakość. Do budowy kompleksów mieszkaniowych wykorzystuje się wyłącznie nowoczesny sprzęt o wysokiej jakości, przetestowany przez światowych ekspertów ze sfery budownictwa.
  • Uniwersalność. Oferujemy mieszkania dla osób o różnym statusie społecznym i sytuacji finansowej.
  • Wygoda. Aby mieszkańcom miast wygodnie żyło się w nowym domu, nie wystarczy go zbudować - należy stworzyć maksymalnie wygodne warunki dla życia i funkcjonowania. Właśnie dlatego firma budowlana "M Group Development" stawia przed sobą zadanie wznosić nie tylko pojedyncze budynki, a całe kompleksy mieszkaniowe z rozwiniętą infrastrukturą.
  • Profesjonalizm. Zebraliśmy ekipę najlepszych wykwalifikowanych specjalistów ze sfery budownictwa. To zespół z ogromnym doświadczeniem zawodowym - jego członkowie rozumieją, że ich praca wymaga wielkiej odpowiedzialności, i to od niej zależy życie i szczęśliwa przyszłość wielu ludzi.

  Firma budowlana "M Group Development" nieustannie poszukuje nowych pomysłów na oryginalne i ciekawe projekty. Mamy jeszcze więcej ambitnych i odważnych planów na przyszłość. Dziś gotowi jesteśmy zadziwiać naszymi wspaniałymi i niezrównanymi projektami.

  Wybierzcie dla siebie mieszkanie spośród najlepszych obiektów mieszkalnych Ukrainy i Europy - budujcie swoją przyszłość razem z "M Group Development"!

  • Dziedziniec zdobiony nowoczesną kostką brukową wysokiej jakości.
  • Niezawodna ochrona i monitoring.
  • Energooszczędne okna.
  • Dziedzińce z garażami i miejscem parkingowym.
  • Dostępność i wygoda.
  • Prywatna spółdzielnia mieszkaniowa.
  • Zielone i komfortowe dziedzińce.
  • Wysokiej jakości zdobienia podjazdów i nowoczesne windy.
  • Zamknięte dziedzińce z całodobową ochroną.

  M Group Developer


  Al. mjr. Wacława Kopisto 8B/501
  35-315 Rzeszów

  Kontakt


  Tel. kom. +48 605 824 918, +48 504 168 052
  Email: biuro@mgroupdeveloper.pl

  © 2021 M Group Development